Koduleht » Beebi tervis » Tea, millal su laps saab randa minna

Tea, millal su laps saab randa minna

D-vitamiini tootmise suurendamiseks ja kollatõve vastu võitlemiseks, mis on siis, kui beebil on väga kollane nahk, soovitatakse igal lapsel varahommikul päevitada. Siiski on vaja olla väga ettevaatlik, sest kuigi lapsele on kasulik viibida 15 minutit hommikupäikeses, ei tohiks alla 6-kuused lapsed rannas viibida ega merre minna..

Pärast seda perioodi tuleb rannas beebide hooldamist päikese, rõivaste, toidu ja juhtuda võivate õnnetuste, näiteks põletuste, uppumise või isegi lapse kadumise tõttu kahekordistada..

Peamine lapsehooldus

Enne 6 kuu vanust last ei tohiks randa minna, vaid võib päeva lõpuks päikese käes kaitstult jalutuskärus jalutada. Alates 6. elukuust võib beebi viibida vanematega rannas, süles või lapsevankris kuni 1 tund, kuid vanemad peaksid beebiga rannas veidi hoolt kandma, näiteks:

• Võtke lapsele vähemalt 2 rätikut;
    • Võimalusel tooge lapse mähkme vahetamiseks veekindlat plastikust vahetajat.

Oluline hoolitsus, mida vanemad peavad imikutega tegema, on päikesekaitsekreemide mitte kunagi kasutamine enne lapse 6 elukuud, kuna seda tüüpi toodete koostisosad võivad põhjustada tõsist allergiat ja beebi nahk muutub väga punaseks ja täppideks . See võib juhtuda lihtsalt päikesekaitsekreemi kasutamisega ja isegi mitte päikese käes välja minnes, nii et enne päikesekaitsekreemi kasutamist rääkige lastearstiga ja küsige arvamust kõige sobivama kaubamärgi kohta.