Koduleht » Fitness » Parimad harjutused kõhu kaotamiseks

Parimad harjutused kõhu kaotamiseks

Aeroobsed harjutused on need, mis töötavad suurte lihasgruppidega, pannes kopsud ja süda pingutama, sest rakkudesse peab jõudma rohkem hapnikku.

Mõned näited on kõndimine ja jooksmine, mis põletab lokaalset rasva ja aitab vähendada maksa rasvavarusid ning sellest tulenevalt vere kolesteroolitaset. Aeroobse treeningu peamised eelised kehakaalu langetamisel on:

• Põletage naha alla kogunenud rasv, siseelundite vahel ja maksas;
    • Võitlege stressiga, vähendades kortisooli - stressiga seotud hormooni - kogust;
    • Parandage heaolu tänu endorfiinide vereringesse eraldumisele.

Kuid selleks, et kaotada kaalu ja kaotada kõht, on vaja suurendada tehtud treeningu raskust ja vähendada toidukõlblikke kalorikulu..

Aeroobsed harjutused, mida teha kodus

Köie vahelejätmine, lemmikmuusika juurde tantsimine, nutitelefonis oleva rakenduse või Zumba DVD juhiste järgimine võivad olla suurepärased alternatiivid neile, kes ei taha jõusaali minna. Samuti võib olla kasulik omada kodus treenimisratast või muid sporditarbeid, mida saab sporditarvete poodidest osta.

Teine võimalus on investeerida videomängudesse nagu Wii, kus saate jälgida virtuaalse õpetaja juhiseid või lihtsalt selle konsooli platvormil tantsida..

Aeroobsed harjutused, mida tänaval teha

Aeroobseid harjutusi saab teha ka näiteks tänaval, pargis või ranna lähedal. Sel juhul tuleks eelistada treenimist kõige jahedamal kellaajal, kaitstes nahka päikese eest ja hüdraatumiseks alati vett või isotoonikat..

Jalutamine, jooksmine, jalgrattasõit või rulluisutamine on suurepärased võimalused üksi või koos partneriga treenimiseks. Pidage meeles, et treeningu ajal peab teie kehakaalu langetamiseks hingamine natukene vilistama.

Siit saate teada, kuidas teha kõndimistreening, et rasva põletama hakata.

Rasvapõletuse ja kõhu kaotamise treening

Rasvapõletuseks ja kõhu kaotamiseks tuleks teha aeroobset treeningut vähemalt 30 minutit ja seda tuleks korrata 3–5 korda nädalas. Esialgu ei pea treenimise pulsisageduse pärast muretsema, lihtsalt veenduge, et teie hingamine oleks alati vaevalisem, kuid saate siiski rääkida, kuid see asub väljaspool teie mugavuspiirkonda.

Uurige välja, milline on ideaalne pulss kehakaalu langetamiseks.

Kui 30 minutit ei ole võimalik treenida, võite esimesel nädalal alustada 15 minutiga, kuid peate suurendama treeninguaega, et põletada rohkem kaloreid ja seega kaalu kaotada. Kui te ei tee treeningut ja mõtlete alustamist, on enne südamega treenimise alustamist soovitatav pöörduda arsti poole, et hinnata oma südame tervist.

Toit kõhu kaotamiseks

Vaadake toitumisspetsialisti Tatjana Zaniniga selles videos 3 olulist juhendit rasvapõletuse ja kõhu kaotamise kohta: