Koduleht » Kodused abinõud » 3 kodust ravi migreeni vastu

3 kodust ravi migreeni vastu

Hea kodune ravim migreeni vastu on päevalilleseemnetest tee joomine, kuna neil on närvisüsteemi rahustavad ja kaitsvad omadused, mis leevendavad kiiresti valu ja muid sümptomeid, näiteks iiveldust või kohinemist kõrvas..

Muud migreeni looduslikud võimalused on lavendlikompress ja ingveriga apelsinimahl, kuna ingveril on valuvaigistavad ja põletikuvastased omadused. Siit saate teada, kuidas kasutada ingverit migreeni korral.

Päevalilleseemne tee

Päevalilleseemnetel on närvisüsteemi rahustavad, kaitsvad omadused ja antioksüdandid, mida saab kasutada nii migreeni peavalude vastu võitlemiseks kui ka kõhukinnisuse raviks. Avastage päevalilleseemnete muud eelised.

Koostis

• 40 g päevalilleseemneid;
    • 1 liiter vett.

Valmistamismeetod

Asetage päevalilleseemned alusele ja küpsetage mõni minut, kuni kuldne. Seejärel peksage seemneid segistis, kuni see muutub pulbriks. Seejärel lisage need pulbristatud seemned keeva veega ja laske umbes 20 minutit seista. Kurna ja joo 3–4 tassi päevas.

Mugwort tee

Mugwort tee on suurepärane võimalus peavalude leevendamiseks tänu oma võimele närvisüsteemi rahustada.

Koostis

• 2 lusikat salveiharja lehti;

Pange lehed keeva veega ja jätke 10 minutiks. Seejärel kurna ja joo 2–3 korda päevas. Salveiharja kasutamine on näidustatud ravimtaime juhendi kohaselt, kuna neid on mitut tüüpi, millest igaühel on erinevad rakendused.

Ginkgo biloba ekstrakt

Ginkgo biloba on Hiina ravimtaim, mida saab lisaks hormoonide tasakaalule ka põletikuvastaste ja antioksüdantsete omaduste tõttu kasutada migreeni raviks. Seda taime võib tarbida kapsli kujul 1 kuni 3 korda päevas.

Migreeni põhjused on väga erinevad ja seetõttu on oluline võimaluse korral vältida kokkupuudet selle põhjusega, milleks võib olla pikaajaline päikese käes viibimine, näiteks kohvi, pipra ja alkohoolsete jookide kasutamine. Siit saate teada, kuidas toituda migreeni korral.